Forum o zdrowiu
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Regulamin forum

Go down

Regulamin forum Empty Regulamin forum

Pisanie by Admin Sob Kwi 05, 2014 10:08 am

Rejestrując się na forum akceptujesz w całości ten Regulamin i zobowiązujesz się go przestrzegać.

1.Forum służy wymianie poglądów, doświadczeń i informacji pomiędzy jego użytkownikami. Głównym tematem forum są rozmowy o zdrowiu.

2.Forum nie bierze odpowiedzialności za treści prezentowane tu przez jego użytkowników. W szczególności forum nie odpowiada za skutki zastosowania się przez kogokolwiek do porad, opinii i informacji udzielanych przez użytkowników, a te są ich wyłącznymi, prywatnymi i osobistymi poradami, opiniami i spostrzeżeniami.

3.Korzystanie z forum jest bezpłatne. Każdy zarejestrowany użytkownik może umieszczać na forum swoje wypowiedzi, z zachowaniem zasad tego Regulaminu.

4.Wypowiedzi użytkowników są przechowywane przez forum i będą z niego usuwane tylko i wyłącznie w uzasadnionych sytuacjach, po kontakcie z administracją forum.

5.Zabronione jest umieszczanie na forum wypowiedzi, które naruszają obowiązujące prawo, a w szczególności zawierają treści lub materiały pornograficzne, nawołujące do nienawiści, nietolerancji, dyskryminacji z jakiejkolwiek przyczyny, dotyczą usług i produktów, których obrót jest zakazany prawem, są wulgarne, agresywne, obsceniczne lub sprzeczne z dobrymi obyczajami, naruszają dobra osobiste innych osób.

6.Na forum można w odpowiednich działach umieszczać przekierowania do innych polecanych stron, przy czym:

*Nowi użytkownicy nie mogą umieszczać na forum stylizacje odnośników wcześniej, niż po napisaniu co najmniej 15 postów w różnych dyskusjach na tych forum
*Użytkownikom nie wolno umieszczać na forum wyłącznie postów zawierających odnośniki.

Użytkownicy łamiący tą zasadę będą blokowani, a linki z ich postów będą usuwane, lub posty takie kasowane w całości.

8.Naruszenie postanowień punktu 5 będzie skutkowało trwałym i natychmiastowym usunięciem użytkownika z forum, wraz z usunięciem nieregulaminowych wypowiedzi. Notoryczne łamanie regulaminy będzie skutkowało zbanowaniem użytkownika i usunięciem z forum jego konta i wszystkich wypowiedzi.

9.Forum zastrzega sobie prawo do zamykania, przerywania lub zmiany każdego wątku i pojedynczych wypowiedzi na forum, jeśli naruszają ten regulamin, a także do przenoszenia wypowiedzi niezwiązanych z tematem, w którym zostały umieszczone do odpowiedniego działu.

10.Ostateczną decyzję w sprawach spornych co do zamieszczonych przez użytkownika treści podejmuje administrator

Admin
Admin

Liczba postów : 2
Join date : 31/03/2014

https://zdrowie.forumpl.net

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach